Puude langetamine - telli professionaalid

Langetamine võib osutuda keeruliseks ja ohtlikuks ülesandeks, mille tegemiseks soovima palgata kogenud spetsialistid. Meie saame tulla appi puid langetama!

Küsi personaalset pakkumist siit.

Ohtlike puude langetamine

Puude langetamine võib olla ohtlik, kui läheduses on hooned, mis võivad saada kahjustada. Samuti võib olla puule ligipääs keeruline, veekogude või tiheda võsa tõttu. Meie ülesanne on hinnata töö keerukust ja kõiki ohutegureid ning kogutud info põhjal saavad meie spetsialist tulla appi ohtlike puid langetama.

Puude langetamine hoovis

Pakume langetamise teenust eraisikutele hoovides ja maa-aladel, kus oleks vaja abi suurte ja ka väiksemate puude langetamisega. Kui endal puuduvad vajaliku oskused ja tööriistad, siis tuleme hea meelega appi, et tagada eelkõige kliendi ohutus.

Kutsetunnistusega arboristi leidmiseks võite pöörduda meie poole. Tavaliselt omavalitsused annavad raieloa vaid neile puudele, mille raie on põhjendatud.

Kui vajad puu langetamiseks professionaalset arboristi abi, siis pöördu julgelt meie poole. Soovitame mitte ohtlikke puid ise langetada. Puude langetamise tõttu vigastuste või veel hullemal juhul raskete tervikahjustustega pole mõtet riskida. Meie tagame puu turvalise langetamise vastavalt ohtutusnõuetele.

Puude langetamine on vajalik, kui see näiteks ohustab majapidamise aeda või on hoonete poole kaldu. Juured võivad kahjustada hoonete struktuuri või/ja äravoolutorusid. Naaber kurdab okste üle, mis ulatuvad tema aeda. Puu struktuur on ebakindel või/ja asub Teie maja kohal.

Pakume puude raie osas professionaalset konsultatsiooni. Tuleme hindame kohapeal ning nõustame, kuidas saame puud langetada soovitud kohas ohutult. Langetamine eeldab professinaalset ettevalmistust ning varasemat väljaõpet. Meie teame, kuidas planeerida lõike nurka ja asukohta, võtame arvesse puu kõrguse ja võra kaalujaotuse ning see tagab puu langetamise võimalikult täpselt ja ohutult.

Ohtlike puude langetamise pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust siit.

Meie puude langetamise teenused:

  • puude langetamine
  • puude hooldus
  • puude hoolduslõikus
  • kändude freesimine
  • ohtlike puude raie
  • konsultatsioon

Langetamise pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust siit.

Millest sõltuvad puude langetamise hinnad?

Puude langetamise hinnad sõltuvad erinevatest teguritest:

  • puu asukoht
  • puu suurus
  • mis on puu vahetus läheduses
  • kas klient soovib ka konsultatsiooni

Puude langetamise pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust siit.

0
Aastat töökogemust
0 +
Rahuolevaid kliente​
0 +
Ohutult langetatud puid​

Võtke meiega ühendust!

Kirjutage oma muredest või helistage ja saame aidata!