ohtlikud puud

Ohtlikud puud- langetamine puud turvaliselt

Ohtlikud puud hoonete läheduses tuleks langetada esimesel võimalusel, kuid sageli ei ole see nii lihtne, sest võib ohustada ka lähiümbruses olevaid hooneid, elektriliine, või muid objekte. Ohtlike puude langetamine peab olema läbimõeldud ja võimalikult ohutu. Iga puu on erinev ning tingimused, kuidas ohtliku puud langetada saab, tuleb korralikult läbi analüüsida.

Ohtlike puude langetamise viisid

Ohtlike puid on võimalik langetada mitut erinevat moodi, suuresti sõltub langetus viis tingimustest ja ohutusnõuetest. Mõnel juhul on võimalik langetada puu otse maapinnale, kuid on ka olukordi, kus puu tuleb langetada sektsiooniliselt ehk tükkhaaval. Meil on vastav varustus, et ronida ka asukohtadesse, kus suurema tehnikaga ligi ei pääse ja ohtliku puud langetada ei oleks võimalik.

Ohtlike puude langetamine- meie spetsialistid

Kutsetunnistusega arboristi leidmiseks võite pöörduda meie poole. Tavaliselt omavalitsused annavad raieloa vaid neile puudele, mille raie on põhjendatud.

Kui vajad puu langetamiseks professionaalset arboristi abi, siis pöördu julgelt meie poole. Soovitame mitte ohtlikke puid ise langetada. Puude langetamise tõttu vigastuste või veel hullemal juhul raskete tervikahjustustega pole mõtet riskida. Meie tagame puu turvalise langetamise vastavalt ohtutusnõuetele.

Puude langetamine on vajalik, kui see näiteks ohustab majapidamise aeda või on hoonete poole kaldu. Juured võivad kahjustada hoonete struktuuri või/ja äravoolutorusid. Naaber kurdab okste üle, mis ulatuvad tema aeda. Puu struktuur on ebakindel või/ja asub Teie maja kohal.

Pakume puude raie osas professionaalset konsultatsiooni. Tuleme hindame kohapeal ning nõustame, kuidas saame puud langetada soovitud kohas ohutult. Langetamine eeldab professinaalset ettevalmistust ning varasemat väljaõpet. Meie teame, kuidas planeerida lõike nurka ja asukohta, võtame arvesse puu kõrguse ja võra kaalujaotuse ning see tagab puu langetamise võimalikult täpselt ja ohutult.

Ohtlike puude langetamise pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust siit.

Millet sõltuvad puude raie hinnad?

Ohtlike puude langetamise hinnad sõltuvad erinevatest teguritest:

  • puu asukoht
  • puu suurus
  • mis on puu vahetus läheduses
  • kas klient soovib ka konsultatsiooni

Ohtlike puude langetamise pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust siit.

0
Aastat töökogemust
0 +
Rahuolevaid kliente​
0 +
Ohutult langetatud puid​

Võtke meiega ühendust!

Kirjutage oma muredest või helistage ja saame aidata!